Experience Field (2.0.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Number
id: Angka

en: Default
id: Bawaan

en: Month
id: Bulan

en: Above
id: Di atas

en: @min and @max
id: @min dan @max

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Numeric
id: Bersifat Angka

en: exposed
id: terekspos

en: And max
id: Dan mak

en: And
id: Dan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: grouped
id: terkelompok
