Experience Field (2.0.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Number
fa: عدد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Month
fa: ماه

en: Above
fa: بالا

en: @min and @max
fa: @min و @max

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Numeric
fa: عددی

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: And
fa: و
