Experience Field (2.0.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Number
ug: سان

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Month
ug: ئاي

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
