Experience Field (2.0.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Number
vi: Số

en: Default
vi: Mặc định

en: Month
vi: Tháng

en: Above
vi: Bên trên

en: @min and @max
vi: @min và @max

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Numeric
vi: Kiểu số

en: exposed
vi: đã trình bày

en: Min
vi: Tối thiểu

en: And max
vi: Và tối đa

en: And
vi: Và
