Experience Field (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Number
az: Rəqəm

en: Default
az: Susmaya görə

en: Month
az: Ay

en: Above
az: Yuxarıda

en: @min and @max
az: @min və @max

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: exposed
az: məruz

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: And
az: və

en: Field types
az: Sahə növləri
