Experience (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Number
hr: Broj

en: Default
hr: Zadano

en: Month
hr: Mjesec

en: Above
hr: Iznad

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Numeric
hr: Brojčano
