Experience Field (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Number
lv: Skaitlis

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Month
lv: Mēnesis

en: Above
lv: Virs

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: exposed
lv: eksponēts

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un
