Experience (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Number
sl: Številka

en: Default
sl: Privzeto

en: Month
sl: Mesec

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
