Experience Field (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Number
cy: Rhif

en: Default
cy: Diofyn

en: Month
cy: Mis

en: Above
cy: Uwchben

en: Within
cy: O fewn

en: @min and @max
cy: @min a @max

en: Numeric
cy: Rhifol

en: exposed
cy: agored

en: Min
cy: Isafswm

en: And max
cy: Ac uchafswm

en: And
cy: Ac
