Experience Field (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Number
da: Antal

en: Default
da: Standard

en: Month
da: Måned

en: Months
da: Måneder

en: Above
da: Ovenover

en: Within
da: I

en: @min and @max
da: @min og @max

en: Years
da: År

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Numeric
da: Numerisk

en: exposed
da: blotlagt

en: And max
da: Og maks

en: And
da: Og

en: Field types
da: Felttyper

en: Starting year
da: Start år

en: Ending year
da: Slutår

en: grouped
da: grupperet
