Experience Field (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Value
de: Wert

en: Number
de: Zahl

en: Default
de: Standard

en: Month
de: Monat

en: Months
de: Monate

en: Above
de: Oberhalb

en: Within
de: Innerhalb

en: @min and @max
de: @min und @max

en: Years
de: Jahre

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Numeric
de: Numerisch

en: exposed
de: hervorgehoben

en: And max
de: Und höchstens

en: And
de: Und

en: Field types
de: Feldtypen

en: Starting year
de: Startjahr

en: Ending year
de: Endjahr

en: grouped
de: gruppiert
