Experience Field (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: About
kn: ಕುರಿತು
