Experience Field (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Number
sk: Číslo

en: Default
sk: Predvolené

en: Month
sk: Mesiac

en: Above
sk: Nad

en: Within
sk: Vnútri

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Numeric
sk: Číselný

en: exposed
sk: odkrytý

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: And
sk: A

en: Field types
sk: Typy polí
