Experience Field (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Number
sv: Tal

en: Default
sv: Förvald

en: Month
sv: Månad

en: Months
sv: Månader

en: Above
sv: Ovanför

en: Within
sv: Inom

en: @min and @max
sv: @min och @max

en: Years
sv: År

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Numeric
sv: Numerisk

en: exposed
sv: exponerad

en: Min
sv: minsta

en: And max
sv: och maximalt

en: And
sv: och

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Starting year
sv: Startande år

en: Ending year
sv: Avslutande år

en: grouped
sv: grupperad
