Experience Field (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Number
ar: رقم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Month
ar: بالشهر

en: Above
ar: أعلاه

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
