Experience Field (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Month
et: Kuu

en: Above
et: Üleval

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Numeric
et: Numbriline

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: grouped
et: grupeeritud
