Experience Field (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Number
hu: Szám

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Month
hu: Hónap

en: Months
hu: Hónapok

en: Above
hu: Felette

en: Within
hu: Belül

en: @min and @max
hu: @min és @max

en: Years
hu: Évek

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Numeric
hu: Szám

en: exposed
hu: felfedett

en: Min
hu: Legkisebb

en: And max
hu: És legnagyobb

en: And
hu: És

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Starting year
hu: Kezdőév

en: Ending year
hu: Befejező év

en: grouped
hu: csoportosított
