Experience Field (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Number
nl: Getal

en: Default
nl: Standaard

en: Month
nl: Maand

en: Months
nl: Maanden

en: Above
nl: Boven

en: Within
nl: Binnen

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Years
nl: Jaren

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Numeric
nl: Numeriek

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Starting year
nl: Beginjaar

en: Ending year
nl: Eindjaar

en: grouped
nl: gegroepeerd
