Experience Field (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Month
te: నెల

en: Months
te: నెలలు

en: @min and @max
te: @min మరియు @max

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: And
te: మరియు
