Experience Field (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Number
tr: Sayı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Month
tr: Ay

en: Months
tr: Aylar

en: Above
tr: Üstte

en: @min and @max
tr: @min ve @max

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Numeric
tr: Sayısal

en: exposed
tr: açıkça

en: Min
tr: Enaz

en: And max
tr: Ve ençok

en: And
tr: Ve

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: grouped
tr: gruplanmış
