Experience Field (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Month
bn: মাস

en: Above
bn: উপরে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
