Experience Field (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Number
fr: Nombre

en: Default
fr: Par défaut

en: Month
fr: Mois

en: Months
fr: Mois

en: Above
fr: Au-dessus

en: Within
fr: À l'intérieur

en: @min and @max
fr: @min et @max

en: Years
fr: Années

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Numeric
fr: Numérique

en: exposed
fr: exposé

en: And max
fr: Et max

en: And
fr: Et

en: Field types
fr: Types de champs

en: Starting year
fr: Année  de début

en: Ending year
fr: Année de fin

en: grouped
fr: groupés
