Experience Field (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Number
mr: अंक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Month
mr: महिना

en: Min
mr: किमान

en: And max
mr: आणि कमाल

en: And
mr: आणि
