Experience Field (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Number
pl: Liczba

en: Default
pl: Domyślny

en: Month
pl: Miesiąc

en: Months
pl: Miesięcy

en: Above
pl: Ponad polem

en: Within
pl: Wewnątrz

en: @min and @max
pl: @min i @max

en: Years
pl: Lat

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: exposed
pl: udostępniony

en: Min
pl: Minimum

en: And max
pl: i max

en: And
pl: i

en: Field types
pl: Typy pól

en: Starting year
pl: Rok początkowy

en: Ending year
pl: Rok końcowy

en: grouped
pl: pogrupowane
