Experience Builder (0.2.0-alpha6) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Changed
ht: Chanje
