Experience Builder (0.2.1-alpha10) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: page
af: bladsy

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: theme
af: tema

en: Page
af: Bladsy

en: Other
af: Ander

en: Authored on
af: Geskep op

en: Blocks
af: Blokke
