Experience Builder (0.2.1-alpha5) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Other
az: Digər

en: Pattern
az: Nümunə

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Blocks
az: Bloklar

en: Bundle
az: Paket
