Experience Builder (0.2.1-alpha5) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Format
cy: Fformat

en: Theme
cy: Thema

en: theme
cy: thema

en: Component
cy: Cydran

en: Page
cy: Tudalen

en: Other
cy: Arall

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Blocks
cy: Blociau
