Experience Builder (0.2.1-alpha5) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Page
sk: Strana

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Other
sk: Ostatné

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Pattern
sk: Vzor

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Reason
sk: Dôvod

en: Examples
sk: Príklady

en: Blocks
sk: Bloky

en: Patterns
sk: Vzory

en: Editable
sk: Editovateľný

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Component name
sk: Názov komponentu

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity
