Experience Builder (0.2.1-alpha6) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: page
ka: გვერდი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Page
ka: გვერდი

en: Other
ka: სხვა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Blocks
ka: ბლოკები
