Experience Builder (0.2.1-alpha6) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: theme
km: ស្បែក

en: Page
km: ទំព័រ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Blocks
km: ​ប្លុក
