Experience Builder (0.4.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Page
fil: Pahina

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Blocks
fil: Mga tipak
