Experience Builder (0.4.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: theme
ug: ئۇسلۇب

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Other
ug: باشقا

en: Source
ug: مەنبە

en: Blocks
ug: تارماق رايون
