Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Custom
ast: Personalizáu
