Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: List
de: Liste

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: id
de: ID

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: Entity bundle
de: Entitätssubtyp

en: Content entity type ID
de: Inhaltsentitätstyp-ID

en: Content entity ID
de: Inhaltsentitäts-ID

en: Content entity revision ID
de: Inhaltsentität-Revisions-ID
