Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Støða

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Custom
is: Sergjørt
