Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: List
hi: सूची

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Dependencies
hi: निर्भरता
