Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið
