Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
