Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Entity type
lv: Entītijas veids
