Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
