Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
