Expirable Content (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: List
vi: Danh sách

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
