Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: List
ar: لائحة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Dependencies
ar: المتطلبات
