Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
