Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Dependencies
eo: Dependecoj
