Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Custom
fi: Oma

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
