Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
