Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: List
id: Daftar

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Entity bundle
id: Bundel entitas

en: Content entity type ID
id: ID jenis entitas konten

en: Content entity ID
id: ID entitas konten

en: Content entity revision ID
id: ID revisi entitas konten
