Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: List
it: Elenco

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Dependencies
it: Dipendenze
